V I.D.C. Holding robíme všetko pre to, aby bola kvalita a bezpečnosť našich výrobkov na prvom mieste. Od získavania surovín cez jednotlivé výrobné procesy až po finalizáciu a distribúciu našich produktov robíme maximum pre to, aby sme zabezpečili, že sa k našim zákazníkom dostanú iba bezpečné výrobky tej najvyššej kvality.

Držíme sa tradičných receptúr, vyberáme prvotriedne suroviny od certifikovaných a schválených dodávateľov a používame najmodernejšie zariadenia, ktoré spĺňajú tie najprísnejšie normy. 

 

Kvalitné suroviny od overených dodávateľov

  • Na výrobu našich produktov si vyberáme iba suroviny špičkovej kvality, preto nakupujeme len u overených a osvedčených dodávateľov.
  • Každého z nich si preverujeme podľa prísnych požiadaviek nielen na začiatku našej spolupráce, ale v pravidelných intervaloch aj počas jej celého trvania.
  • Dbáme na to, aby dodávky spĺňali všetky nami zadefinované aj legislatívne požiadavky. 

 

Kontrola surovín, výroby aj hotových produktov

Všetky suroviny ako múka, cukor, orechy, kávové zrná či arašidy ešte pred ich spracovaním do našich výrobkov prechádzajú niekoľkonásobnou vstupnou kontrolou. Ani počas štandardizovaného a automatizovaného výrobného procesu na najmodernejších certifikovaných zariadeniach však nenechávame nič na náhodu. Výrobky v procese kontrolujeme v niekoľkých fázach, aby sme zabezpečili presné dodržiavanie receptúry, požadovaný vzhľad, hmotnosť, ale aj kvalitu obalu. 

Mimoriadne dôležitá je aj výstupná kontrola hotových výrobkov. Skôr ako sa naše pochúťky dostanú k zákazníkom, musia prejsť posledným testom kvality. Pri ňom sa preveruje konzistencia, chuť, balenie, uskladnenie a ďalšie atribúty. Až potom môžu výrobky opustiť naše brány.

 

Certifikáty kvality a bezpečnosti

Keďže naše výrobky vyvážame do viac ako 30 krajín na celom svete, všetky výrobné prevádzky I.D.C. Holding, a. s., v Trnave, Seredi aj Cíferi sú držiteľmi medzinárodne uznávaných certifikátov kvality a bezpečnosti potravín IFS – International Food Standard aj BRC – British Retail Consortium. Udeľujú sa na základe splnenia prísnych noriem a sú zárukou kvality použitých surovín, výrobných procesov aj absolútnej zdravotnej neškodnosti produktov pre koncového zákazníka.