I.D.C. POLONIA S.A. je dcérskou akciovou spoločnosťou patriacou do skupiny najväčšieho slovenského výrobcu cukroviniek a trvanlivého pečiva I.D.C. Holding, a.s.. Firma je aktívna na poľskom trhu od roku 2000 a je výhradným distribútorom produktov I.D.C. Holding, a.s. pod značkami : Andante, Horalky, Verbena, Figaro, Sedita, Trend na poľskom trhu.

Sieť aktívnej distribúcie pôsobí na celom území Poľska. I.D.C. POLONIA S.A. obchoduje na nezávislom veľkoobchodnom a maloobchodnom trhu, ako aj s nadnárodnými zahraničnými sieťami super a hypermarketov a celopoľskými domácimi sieťami.

Strategickým cieľom I.D.C. POLONIA S.A. je zabezpečenie najvyššej možnej úrovne distribúcie a teda zabezpečenie dostupnosti produktov poľským konzumentom z dielne I.D.C. Holding, a.s. Využívajúc vyššie uvedenú stratégiu súčasne realizuje intenzívne marketingové aktivity na podporu distribúcie a známosti produktov na poľskom trhu.

 

Produkty distribuované spoločnosťou I.D.C. POLONIA S.A. si našli miesto na pulte a tešia sa uznaniu poľských konzumentov.