Stretnutie prváčikov

Začiatok septembra neodškriepiteľne patrí všetkým školáčikom a školákom. Mimoriadna pozornosť je však v I.D.C. Holding, a.s. venovaná deťom, ktoré školské brány prekračujú po prvý raz, malým prváčikom.

Aby sa tento výnimočný deň vryl do ich srdiečok čo najpríjemnejšie zorganizovali sme za bránami našej spoločnosti už druhýkrát Stretnutie prváčikov.

Dve desiaty detí sa spoločne stretlo aby sa zabavili, niečo nové sa naučili a odniesli si nezabudnuteľné spomienky na ich prvý školský deň.  Kto by už odolal vyrobiť si vlastnú dobrotu z chrumkavých plátov, nadýchanej plnky a čerstvo upražených  lieskových orieškov či arašidov? Ako návod pri výrobe oblátok poslúžili  krátke video ukážky z výroby, ktoré deťom priblížili, čo sa deje za múrmi výrobných hál, odkiaľ sa do ďaleka šíri tá omamná sladká vôňa.

Po kulinárskych hodoch deti pustili uzdu svojej fantázie, vzali do rúk farbičky a obaly najznámejších Pečivárenských produktov dostali razom úplne inú tvár...

A keďže okrem sladkostí máme všetci radi aj prekvapenia, prváčikovia si zo stretnutia odniesli balíček plný sladkostí, pamätný diplom a vrecúško milých drobností, ktoré určite využijú počas školského roka.

Rodičia tiež neobišli z krátka. Deň voľna nad rámec zákonníka práce v prvý deň školského roka a finančný príspevok na výbavu pre prváčikov určite príjemne potešili aj ich.