Jesenné Dni zdravia

Na jeseň tohto roku sa v prevádzkarňach spoločnosti I.D.C. Holding, a.s. už tradične konali Dni zdravia. Tentokrát zamestnanci využili možnosť zmerania krvného tlaku,  tuku v tele,  BMI index, hladinu hemoglobínu, obsah kyseliny močovej v krvi a cholesterol.

Vo Figare a Cíferi okrem týchto vyšetrení bola aj kožná lekárka, ktorá záujemcom prekontrolovala kožné znamienka, ktoré sa im objavili na koži po letnom období a mohli by byť príčinou neskorších kožných problémov. V Seredi zamestnancov oslovil workshop o ústnej hygiene, na ktorom študenti zubného lekárstva na zväčšnom modeli chrupu vysvetľovali a prakticky predvádzali správnu techniku čistenia zubov ako aj celkovú starostlivosť o ústnu dutinu. Z workshopu si každý zamestnanec odniesol dve zubné kefky od spoločnosti Curaprox ako darček.

Najväčší záujem zo strany zamestnancov bolo o ošetrenie rúk pomocou špeciálnych prípravkov. Úspech zaznamenalo ako u ženského, tak aj mužského osadenstva. Ako počas každých Dní zdravia, aj tentokrát sa do ich organizácie zapojila závodná kuchyňa, ktorá spestrila jedálny lístok o nové druhy zdravých a chutných jedál.