Deň IDC v rytme samby

Deň IDC 2014 v rytme samby, Vlčkovce

Prvý letný deň sa pre zamestnancov spoločnosti I.D.C. Holding, a.s. a ich rodiny niesol v horúcich rytmoch samby.

V sobotu, 21. júna 2014, sa za účasti zakladateľa a predsedu Dozornej rady I.D.C. Holding, a.s., Dr. h. c. prof. PhDr. Ing. Štefana Kassaya, DrSc. uskutočnil ďalší ročník Dňa I.D.C. Podujatie aj tento rok otvorila svojim príhovorom riaditeľka Divízie ľudských zdrojov, Ing. Darina Pápayová. Približne 1500 zamestnancov a členov rodín sa v zabávalo na bohatom programe ladenom v letnom štýle.

Celou akciou sprevádzala účastníkov tanečná skupina Portella. Tanečnice predviedli v nádherných kostýmoch ukážky tancov z Havaja, Dominikánskej repubiky, Mexika či horúcej Brazílie. Pri tanci ich sprevádzala  skupina hudobníkov hrajúcich výlučne  na bubnoch – skupina Batatimba.

Veľkému záujmu sa tešili detský kútik, maľovanie na tvár, živý „stolný“ futbal, miniškola angličtiny, šmýkľavky, tlač pamätných samba fotiek či kútik krásy pre dámy. Dôležitou súčasťou Dňa I.D.C. bola už tradične súťaž vo varení gulášu – tentokrát mexického, v ktorej s veľkým predstihom pred ostatnými tímami zvíťazil čisto ženský tím s názvom Ďáblice. Tak ako aj po minulé roky odišlo zo Dňa IDC niekoľko šťastlivcov s atraktívnymi cenami, ktoré získali v tombole.

Vyvrcholením akcie bolo vystúpenie speváka a šoumena Dana Nekonečného v sprievode tanečníc. Počas celej akcii účastníci maškrtili na výrobkoch akými sú Horalky, Tatranky, Mila, Lina a mnohé ďalšie. Záverom sa Ing. Pavol Kovačič, predseda predstavenstva a generálny riaditeľ I.D.C. Holding, a.s. poďakoval za účasť a príjemnú atmosféru všetkým zúčastneným a pozvaným.