2. ročník Valentínskeho turnaja v stolnom tenise

Dnešné piatkové popoludnie bolo venované druhému ročníku Valentínskeho turnaja v stolnom tenise, ktoré sa uskutočnilo medzi hráčmi spoločnosti I.D.C. Holding, a.s.

Do boja sa pustilo spolu 12 zamestnancov. Minuloroční kandidáti na víťazstvo prijali aj tohtoročnú výzvu a nesmeli chýbať. Okrem zamestnancov zo Serede sa druhého ročníka zúčastnili aj hráči z trnavského Figara, čo náš veľmi teší. Veríme, že o rok sa rady hráčov rozšíria aj o nové tváre z cíferskej prevádzkarne.

Už úvodné rozlosovanie do skupín dávalo tušiť, že poradie na prvých troch priečkach nebude identické s minulým rokom.

Priebeh turnaja bol svižný, hráči plní energie a hra férová. Predovšetkým semifinálový zápas medzi minuloročným víťazom a druhým v poradí bol mimoriadne vyrovnaný, napínavý a divácky atraktívny.  Za stavu 2:2 na sety rozhodla záverečná loptička v prospech Juraja Niedla ( víťaza predchádzajúceho ročníka) , ktorý vyradil Róberta Pagáča ( minulý rok druhé miesto)  za stavu 13:11 z hry o prvenstvo.

Vo finále sa len potvrdili herné kvality Juraja Niedla a v gentlmenskej hre obhájil svoje prvenstvo z minulého ročníka. Najlepší traja hráči turnaja sú teda známi :

1. miesto: Juraj Niedl – IT oddelenie,

2. miesto: Viera Tomaníková – ekonomické oddelenie,

3. miesto: Róbert Pagáč – obsluha automatizovaných systémov.

Uvedení hráči za svoje výkony získali putovný pohár s ich menom, diplom a sladkú odmenu z našej dielne.

Srdečne blahoželáme.