Voľné pracovné pozície

Prijmeme pracovníkov do výroby počas letnej sezóny, Figaro Trnava

Náplň práce

  • vykonávanie pomocných prác vo výrobe,
  • balenie, nasýpanie výrobkov,
  • ukladanie výrobkov do krabíc, ukladanie krabíc na palety,
  • iné obdobné práce.

Druh pracovného pomeru

pracovný pomer na dobu určitú do 31.8.2018

Miesto výkonu práce

Trnava

Termín nástupu

25.6.2018

Mzda a ďalšie benefity

- základná mzda od 3,20,- Eur/ hod.  + mesačné prémie + príplatky za zmennosť nad rámec zákonníka práce + odmena za vzornú dochádzku 50 Eur mesačne

Informácie pre uchádzača

V prípade, ak Vás uvedená pracovná ponuka zaujala, zašlite si prosím svoju žiadosť a profesijný životopis na jeden z uvedených kontaktov našej spoločnosti alebo nám zavolajte na bezplatnú linku 0800 200 432.

Na osobné stretnutie budeme pozývať  len tých kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritériá na pracovnú pozíciu.

Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na kandidáta

Znalosti

Ďalšie požiadavky na kandidáta

  • podmienkou je vek min. 18 rokov
  • ochota pracovať na zmeny- dvojzmenná prevádzka (6- 14:00, 14- 22:00 hod.)
  • samostatnosť, spoľahlivosť,
  • zodpovedný prístup k práci.

Kontaktná adresa

I.D.C. Holding, a.s.
Mgr. Renata Žigová
Trnavská cesta 946/14, 926 01 Sereď 1
tel.: +421/31/78 80 329
e-mail: renata.zigova@idc.sk

Ak vás ponuka pracovných miest oslovila budeme radi, ak nás budete kontaktovať:

e-mail:  person@idc.sk

bezplatná linka: 0800 200 432

mobil: 0905 717 580