Voľné pracovné pozície

Predák výrobného skladu surovín, Sedita Sereď

Náplň práce

​- riadenie a kontrola činností priamo podriadených zamestnancov,

- riadenie výrobného skladu surovín - evidencia v informačnom systéme,

- riadenie činností a evidencie výdaja OOPP - osobné pomôcky, oblečenie,...

- spracovávanie dochádzky,

- návrhy na zlepšovanie vnútorných procesov,

- zavádzanie informačného systému - návrhy na zmeny.

Druh pracovného pomeru

hlavný pracovný pomer

Miesto výkonu práce

Sereď

Termín nástupu

dohodou

Iné výhody

​-  práca v stabilnej - prosperujúcej spoločnosti,
-  dochádzkový bonus,
-  možnosť kariérneho rastu,
-  zaujímavý sociálny program.

Informácie pre uchádzača

​V prípade, ak Vás uvedená pracovná ponuka zaujala, zašlite si prosím svoju žiadosť a profesijný životopis na jeden z uvedených kontaktov našej spoločnosti.
Touto cestou Vám oznamujeme, že kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritériá budeme pozývať na výberové konanie v priebehu mesiaca apríl - máj 2018.

ODPOVEĎ BUDEME ZASIELAŤ PO UKONČENÍ VÝBEROVÉHO KONANIA LEN TÝM KANDIDÁTOM, KTORÍ SA ZÚČASTNILI VÝBEROVÉHO KONANIA. OSTATNÉ ŽIVOTOPISY KANDIDÁTOV BUDÚ NA ZÁKLADE SÚHLASU EVIDOVANÉ V NAŠEJ PERSONÁLNEJ DATABÁZE.

Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na kandidáta

​- stredoškolské s maturitou

- zameranie: technické/elektrotechnické, manažment podniku, vnútorná logistika podniku

Znalosti

Ďalšie požiadavky na kandidáta

​- prax v riadení ľudí - výhodou

- anglický jazyk - výhodou

- nutná znalosť PC - MS Office

- logické myslenie, otvorenosť zmenám

- zodpovednosť, samostatnosť

Kontaktná adresa

​I.D.C. Holding, a.s.,
Trnavská cesta 946/14, 926 01  Sereď 1

Mgr. Andrea Gálová
tel.: +421/31/78 80 189
e-mail: andrea.galova@idc.sk

Ak vás ponuka pracovných miest oslovila budeme radi, ak nás budete kontaktovať:

e-mail:  person@idc.sk

bezplatná linka: 0800 200 432

mobil: 0905 717 580