Voľné pracovné pozície

Referent personalistiky

Náplň práce

​- spracovanie personálnej agendy - nástup a výstup zamestnancov,
- zabezpečenie aktualizácie a kontroly personálnych údajov v IS a osobných spisoch,
- spolupráca so sociálnou a zdravotnou poisťovňou, úradom práce,
- mesačné spracovanie dochádzky zamestnancov,
- evidencia a spracovanie žiadostí k zahraničným pracovným cestám,
- zabezpečovanie vstupných, výstupných a periodických lekárskych prehliadok,
- zabezpečenie sociálnej starostlivosti zamestnancov,
- evidencia a spracovanie podkladov agentúrnych zamestnancov,
- zabezpečenie archivácie osobných a iných spisov zamestnancov.

Druh pracovného pomeru

hlavný pracovný pomer

Miesto výkonu práce

Sereď

Termín nástupu

dohodou

Iné výhody

​- práca v stabilnej - prosperujúcej spoločnosti,
- odmena za vzornú dochádzku,
- flexibilný pracovný čas,
- rozvoj zamestnancov formou vzdelávania,
- príspevok na zdravotnú starostlivosť ,
- bohatý sociálny program (príspevok na detský tábor, pri nástupe dieťaťa do 1. ročníka, príspevok pri návšteve dieťaťa jasieľ alebo materskej školy, DDS,  regeneráciu, pri významných osobných udalostiach, pri pracovných jubileách, v ťažkých životných situáciách a iné).

Informácie pre uchádzača

​​V prípade, ak Vás uvedená pracovná ponuka zaujala, zašlite si prosím svoju žiadosť a profesijný životopis na jeden z uvedených kontaktov našej spoločnosti.
Touto cestou Vám oznamujeme, že kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritériá budeme pozývať na výberové konanie v priebehu mesiaca január 2018.

Požiadavky na kandidáta

​- stredoškolské s maturitou
- vysokoškolské I. stupňa
- vysokoškolské II. stupňa

Znalosti

Počítačové znalosti:

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Personalistika - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Ďalšie požiadavky na kandidáta

- prax v oblasti personalistiky - 2 roky
- znalosť pracovno-právnej legislatívy
- skúsenosť s prácou v personálnom informačnom systéme
- znalosť anglického jazyka - výhodou
- zodpovednosť
- samostatnosť

Kontaktná adresa

I.D.C. Holding, a.s.
Trnavská 946/14
926 14 Sereď

Kontaktná osoba:

Mgr. Andrea Gálová
Tel.: 031/7880 189
E-mail: andrea.galova@idc.sk
www adresa: http://www.idc.sk

Ak vás ponuka pracovných miest oslovila budeme radi, ak nás budete kontaktovať:

e-mail:  person@idc.sk

bezplatná linka: 0800 200 432

mobil: 0905 717 580