Voľné pracovné pozície

Pracovník v sklade obalov, Sedita Sereď

Náplň práce

​- fyzický príjem a výdaj obalového materiálu,
- práca na VZV,
- skladovanie a príprava materiálu,
- prevažovanie vybraných druhov materiálu,
- pravidelné čistiace práce,
- hmotná zodpovednosť za skladované obalové materiály na skladoch, za vecnú správnosť záznamov, za dodržiavanie noriem a predpisov.

Druh pracovného pomeru

trvalý pracovný pomer

Miesto výkonu práce

Sereď, Trnavská cesta 946/14, Sereď 926 01

Termín nástupu

ihneď

Iné výhody

- práca v stabilnej spoločnosti
- odmena za vzornú dochádzku
- poskytnutie osobných ochranných pracovných prostriedkov

- teplá strava zabezpečená v priestoroch firmy
- príspevok na zdravotnú starostlivosť
- bohatý sociálny program (príspevky na dopravu, DDS, regeneráciu, pri významných osobných udalostiach, pri pracovných jubileách, v ťažkých životných situáciách)
- možnosť uchádzať sa o voľné pozície na iných oddeleniach a v administratíve (v rámci celej spoločnosti)
- každoročné mzdové prehodnotenie

Informácie pre uchádzača

V prípade, ak Vás uvedená pracovná ponuka zaujala, zašlite si prosím svoju žiadosť a profesijný životopis na jeden z uvedených kontaktov našej spoločnosti.
Touto cestou Vám oznamujeme, že kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritériá budeme pozývať na výberové konanie v priebehu mesiacov január a február 2018.
ODPOVEĎ BUDEME ZASIELAŤ PO UKONČENÍ VÝBEROVÉHO KONANIA LEN TÝM KANDIDÁTOM, KTORÍ SA ZÚČASTNILI VÝBEROVÉHO KONANIA. OSTATNÉ ŽIVOTOPISY KANDIDÁTOV BUDÚ NA ZÁKLADE SÚHLASU EVIDOVANÉ V NAŠEJ PERSONÁLNEJ DATABÁZE.

Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na kandidáta

​- základné vzdelanie
- stredoškolské bez maturity
- stredoškolské s maturitou

Znalosti

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Outlook - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ďalšie požiadavky na kandidáta

​- potrebný je platný preukaz na VZV
- pracuje sa na 1 zmenu / ranná (6:00 hod.- 14:00 hod.)
- vyžadujeme zodpovednosť, samostatnosť

Kontaktná adresa

​I.D.C. Holding, a.s.
Trnavská 946/14
926 14 Sereď

Kontaktná osoba:

Mgr. Andrea Gálová
Tel.: 031/7880 189
E-mail: andrea.galova@idc.sk
www adresa: http://www.idc.sk

Ak vás ponuka pracovných miest oslovila budeme radi, ak nás budete kontaktovať:

e-mail:  person@idc.sk

bezplatná linka: 0800 200 432

mobil: 0905 717 580