Voľné pracovné pozície

Skladník surovín a obalov, prev. pečivárne Sereď

Náplň práce

​- zabezpečenie včasnosti dodávok surovín do výroby, ich prísun do výrobného skladu,

- vykonávanie fyzickej inventúry surovín a zostatku surovín,

- evidencia toku materiálu v informačnom systéme IFS a v systéme SCADA,

- práca s automatizovaným systémom dávkovania surovín.

Druh pracovného pomeru

trvalý pracovný pomer

Miesto výkonu práce

Sereď

Termín nástupu

dohodou

Iné výhody

​- práca v stabilnej - prosperujúcej spoločnosti
- dochádzkový bonus
- možnosť kariérneho rastu
- zaujímavý sociálny program
- poskytnutie osobných ochranných pracovných prostriedkov

Informácie pre uchádzača

​V prípade, ak Vás uvedená pracovná ponuka zaujala, zašlite si prosím svoju žiadosť a profesijný životopis na jeden z uvedených kontaktov našej spoločnosti.
Touto cestou Vám oznamujeme, že kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritériá budeme priebežne pozývať na výberové konanie.

ODPOVEĎ BUDEME ZASIELAŤ PO UKONČENÍ VÝBEROVÉHO KONANIA LEN TÝM KANDIDÁTOM, KTORÍ SA ZÚČASTNILI VÝBEROVÉHO KONANIA. OSTATNÉ ŽIVOTOPISY KANDIDÁTOV BUDÚ NA ZÁKLADE SÚHLASU EVIDOVANÉ V NAŠEJ PERSONÁLNEJ DATABÁZE.

Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na kandidáta

​- stredoškolské

Znalosti

​- znalosť PC, MS Office - základná znalosť

- prax v skladovej evidencii  vítaná

Ďalšie požiadavky na kandidáta

​- ochota pracovať na zmeny,
- samostatnosť, spoľahlivosť,
- zodpovedný prístup k práci.

Kontaktná adresa

​​I.D.C. Holding, a.s., Prevádzkareň Pečivárne Sereď
Trnavská cesta 946/ 14
926 01 Sereď

Kontakt:
Kontaktná osoba: Mgr. Andrea Gálová
Tel.: 031 78 80 189
E-mail: andrea.galova@idc.sk

Ak vás ponuka pracovných miest oslovila budeme radi, ak nás budete kontaktovať:

e-mail:  person@idc.sk

bezplatná linka: 0800 200 432

mobil: 0905 717 580