Voľné pracovné pozície

Elektromechanik, Sedita Sereď, Figaro Trnava, Cífer

Náplň práce

​- vykonávanie odborných elektrických prác,
- oprava, montáž, udržiavanie a manipulácia na elektrotechnických a strojnotechnologických zariadeniach,
- prestavenie zariadení, preventívne prehliadky na strojnotechnologických zariadeniach,
- odstraňovanie revíznych porúch,
- čítanie riadkových schém - technickej dokumentácie,
- bežné elektroúdržbárske práce

Druh pracovného pomeru

hlavný pracovný pomer

Miesto výkonu práce

Sereď

Termín nástupu

dohodou

Iné výhody

​- práca v stabilnej - prosperujúcej spoločnosti- priamo do kmeňového stavu
- ročný dochádzkový bonus 500 eur
- teplá strava zabezpečená v priestoroch firmy
- príspevok na zdravotnú starostlivosť
- bohatý sociálny program (príspevky na dopravu, DDS, regeneráciu, pri významných osobných udalostiach, pri pracovných jubileách, v ťažkých životných situáciách)
- firemné podujatia (letná akcia, vianočný večierok, tímové akcie)
- každoročné mzdové prehodnotenie
- poskytnutie osobných ochranných pracovných prostriedkov

Informácie pre uchádzača

​V prípade, ak Vás uvedená pracovná ponuka zaujala, zašlite si prosím svoju žiadosť a profesijný životopis na jeden z uvedených kontaktov našej spoločnosti.
Touto cestou Vám oznamujeme, že kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritériá budeme priebežne pozývať na výberové konanie. Inzerát platí do zmazania !

ODPOVEĎ BUDEME ZASIELAŤ PO UKONČENÍ VÝBEROVÉHO KONANIA LEN TÝM KANDIDÁTOM, KTORÍ SA ZÚČASTNILI VÝBEROVÉHO KONANIA. OSTATNÉ ŽIVOTOPISY KANDIDÁTOV BUDÚ NA ZÁKLADE SÚHLASU EVIDOVANÉ V NAŠEJ PERSONÁLNEJ DATABÁZE.

Požiadavky na kandidáta

​stredoškolské- strojárske zameranie- odbor elektromechanik, elektrikár

Znalosti

prax na obdobnej pozícii vítaná

Ďalšie požiadavky na kandidáta

​- vyhláška 508/2009 Z.z. § 22
- ochota pracovať na zmeny - trojzmenná prevádzka
- zodpovednosť a flexibilita

Kontaktná adresa

Mgr. Renata Žigová

Trnavská cesta 946/14, 926 01 Sereď 1
tel.: +421/31/78 80 329, www.idc.sk
e-mail: renata.zigova@idc.sk

V prípade záujmu nás kontaktujte: person@idc.sk, tel.: 031/ 78 80 379,  mobil: 0905 717 580