Voľné pracovné pozície

Pracovník technickej kontroly, Sedita Sereď

Náplň práce

​- vstupná, medzioperačná a výstupná kontrola výrobkov,

- kontrola jednotlivých fáz výroby,

- pozastavenie nezhodnej produkcie (surovín, obalov, hotových výrobkov),

- zaznamenávanie výsledkov v systéme IFS.

Druh pracovného pomeru

hlavný pracovný pomer

Miesto výkonu práce

Sereď

Termín nástupu

dohodou

Mzda a ďalšie benefity

základná mzda 650 € brutto + prémie + dochádzkový bonus 50 € + príplatky za zmeny + príspevok na cestovné + 2 krát ročne odmeny

• práca v stabilnej - prosperujúcej spoločnosti,
• odmena za vzornú dochádzku,
• pružný pracovný čas,
• rozvoj zamestnancov formou vzdelávania,
• príspevok na zdravotnú starostlivosť ,
• bohatý sociálny program (príspevok na detský tábor, pri nástupe dieťaťa do 1. ročníka, príspevok pri návšteve dieťaťa jasieľ alebo materskej školy, DDS, regeneráciu, pri významných osobných udalostiach, pri pracovných jubileách, v ťažkých životných situáciách a iné).

Informácie pre uchádzača

​V prípade, ak Vás uvedená pracovná ponuka zaujala, zašlite si prosím svoju žiadosť a profesijný životopis na jeden z uvedených kontaktov našej spoločnosti.
Touto cestou Vám oznamujeme, že  na výberové konanie budeme pozývať len tých kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritériá a vyhodnotíme ich ako vhodných na dané pracovné miesto.

ODPOVEĎ BUDEME ZASIELAŤ PO UKONČENÍ VÝBEROVÉHO KONANIA LEN TÝM KANDIDÁTOM, KTORÍ SA ZÚČASTNILI VÝBEROVÉHO KONANIA.

Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na kandidáta

​- úplné stredoškolské vzdelanie

- vysokoškolské vzdelanie

- zameranie: potravinárstvo

Znalosti

Počítačové znalosti - používateľ:
Microsoft Word - mierne pokročilý
Microsoft Excel - mierne pokročilý

Microsoft Outlook - mierne pokročilý

Vodičský preukaz:
B

Počet rokov praxe:
2 roky

Ďalšie požiadavky na kandidáta

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- zodpovednosť, samostatnosť,

- časová flexibilita - práca na zmeny + soboty.

Kontaktná adresa

​​I.D.C. Holding, a.s.
Mgr. Andrea Gálová
Trnavská cesta 946/14, 926 01 Sereď 1
tel.: +421/31/78 80 189, fax: +421/31/78 80 151
e-mail: andrea.galova@idc.sk

Ak vás ponuka pracovných miest oslovila budeme radi, ak nás budete kontaktovať:

e-mail:  person@idc.sk

bezplatná linka: 0800 200 432

mobil: 0905 717 580